ATEC1-38-3.4A
ATEC1-38-3.4A Analog Technologies, Inc.
high_temp_difference_TEC.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: DTMAX 74.5C 4.8V 3.4A 11.3W NON-
Packaging: Bag
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Round - 24.00mm OD x 10.00mm ID
Height: 3.60mm
Delta Tmax @ Th: 74.5°C @ 75.5°C
Qmax @ Th: 11.3W @ 75.5°C
Current - Max: 3.4 A
Voltage - Max: 4.8 V
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DTMAX 74.5C 4.8V 3.4A 11.3W NON-, Packaging: Bag, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Round - 24.00mm OD x 10.00mm ID, Height: 3.60mm, Delta Tmax @ Th: 74.5°C @ 75.5°C, Qmax @ Th: 11.3W @ 75.5°C, Current - Max: 3.4 A, Voltage - Max: 4.8 V, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).