ATH016A0X3-SR
ATH016A0X3-SR OmniOn Power™
Austin%20SuperLynx_II_SMT_Ds.pdf
Виробник: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Input (Min): 2.4V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 3.6V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 58 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 16A, Voltage - Input (Min): 2.4V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 3.6V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 58 W, Number of Outputs: 1.