ATH10KR55B3950K
ATH10KR55B3950K Analog Technologies, Inc.
ATH10KR55B3950K.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: 0.55MM GLASS MINIATURE THERMISTO
Packaging: Bag
Package / Case: Bead, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 300°C
B25/50: 3950K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.26" (32.00mm)
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.55MM GLASS MINIATURE THERMISTO, Packaging: Bag, Package / Case: Bead, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 300°C, B25/50: 3950K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.26" (32.00mm).