ATH50K1R8B3950K
ATH50K1R8B3950K Analog Technologies, Inc.
ATH5K1R8B3950K.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: ULTRA-STABLE AXIAL LEADED NTC TH
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
B25/50: 3950K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 50k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm)
Power - Max: 50 mW
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRA-STABLE AXIAL LEADED NTC TH, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, B25/50: 3950K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 50k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.10" (28.00mm), Power - Max: 50 mW.