Продукція > ASI-EZ > ATUR3.4-20-W
ATUR3.4-20-W ASI-Ez
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 1.73" L x 1.71" W x 4.09" H (44.00mm x 43.40mm x 104.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 125VAC
Battery Chemistry: Mobile Devices
Voltage - Nominal: 5V
Charge Current - Max: 3.4A
Part Status: Active
Number of Cells: 2
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: AC Wall Outlet with USB Charging, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 1.73" L x 1.71" W x 4.09" H (44.00mm x 43.40mm x 104.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 125VAC, Type: USB Wall Mount, Termination Style: USB A Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Voltage - Nominal: 5V, Charge Current - Max: 3.4A, Part Status: Active, Number of Cells: 2.