AU013A101KAG2A
AU013A101KAG2A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 25V NP0 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0201 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU013A101KAG2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU013A101KAG2A AU013A101KAG2A Виробник : AVX AU_Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0201 10% Tol HI TEMP