AU013A270JA72A AVX Corporation
AU_Series_DS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 27pF C0G 0201 5% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU013A270JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU013A270JA72A AU013A270JA72A Виробник : AVX AU_Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 27pF C0G 0201 5% Tol HI TEMP