AU013C101KAG2A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 25V X7R 0201
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF X7R 0201 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU013C101KAG2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU013C101KAG2A AU013C101KAG2A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF X7R 0201 10% Tol HI TEMP