Продукція > KYOCERA AVX > AU025A6R8CA72A
AU025A6R8CA72A
AU025A6R8CA72A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF C0G 0402 . 25pF Tol HI TEMP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук