AU02ZC104KA76A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0402
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.1 uF 0.1 X7R.
Інші пропозиції AU02ZC104KA76A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU02ZC104KA76A AU02ZC104KA76A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.1 uF 0.1 X7R