AU031A0R5CA72A
AU031A0R5CA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.5PF 100V NP0 0603
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.5 pF C0G .25pF Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU031A0R5CA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU031A0R5CA72A AU031A0R5CA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.5 pF C0G .25pF Tol HI TEMP