AU031A101FA72A
AU031A101FA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 0603 1% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU031A101FA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU031A101FA72A AU031A101FA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 0603 1% Tol HI TEMP