AU031A121KA72A
AU031A121KA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 120PF 100V NP0 0603
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 120pF C0G 0603 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU031A121KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU031A121KA72A AU031A121KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 120pF C0G 0603 10% Tol HI TEMP
товару немає в наявності
AU031A121KA72A AU031A121KA72A Виробник : KYOCERA AVX AU_Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 120pF C0G 0603 10% Tol HI TEMP