AU031A270JA72A
AU031A270JA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 100V NP0 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 27pF C0G 0603 5% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU031A270JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU031A270JA72A AU031A270JA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 27pF C0G 0603 5% Tol HI TEMP