AU031C222KA72A
AU031C222KA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF X7R 0603 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU031C222KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU031C222KA72A AU031C222KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF X7R 0603 10% Tol HI TEMP