AU035C104JA72A
AU035C104JA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1 uF 0.05 X7R.
Інші пропозиції AU035C104JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU035C104JA72A AU035C104JA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1 uF 0.05 X7R