AU035C222KA72A
AU035C222KA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0603 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU035C222KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU035C222KA72A AU035C222KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0603 10% Tol HI TEMP