Продукція > KYOCERA AVX > AU03YC104KA72A
AU03YC104KA72A
AU03YC104KA72A KYOCERA AVX
AU_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.1 uF 0.1 X7R
на замовлення 11969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1 uF 0.1 X7R.
Інші пропозиції AU03YC104KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU03YC104KA72A AU03YC104KA72A Виробник : AVX Corporation AU-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
на замовлення 9 шт:
AU03YC104KA72A AU03YC104KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1 uF 0.1 X7R