AU051A150JA72A
AU051A150JA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 15PF 100V NP0 0805
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 15pF C0G 0805 5% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU051A150JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU051A150JA72A AU051A150JA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 15pF C0G 0805 5% Tol HI TEMP