AU056D475KA72A
AU056D475KA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 4.7uF X5R 0805 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU056D475KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU056D475KA72A AU056D475KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 4.7uF X5R 0805 10% Tol HI TEMP