AU063C225MA72A AVX Corporation
AU-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2uF X7R 1206 20% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU063C225MA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU063C225MA72A AU063C225MA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2uF X7R 1206 20% Tol HI TEMP