Продукція > KYOCERA AVX > AU103A472JA72A
AU103A472JA72A KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: LD SERIES
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: LD SERIES, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції AU103A472JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU103A472JA72A AU103A472JA72A Виробник : KYOCERA AVX AU_Series-3162391.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4700pF C0G 1210 5% Tol HI TEMP