AU103C105KA72A AVX Corporation
AU_Series_DS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1210
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1uF X7R 1210 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU103C105KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU103C105KA72A AU103C105KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1uF X7R 1210 10% Tol HI TEMP