Продукція > KYOCERA AVX > AU105A472JA72A
AU105A472JA72A
AU105A472JA72A KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF C0G 1210 5% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU105A472JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU105A472JA72A AU105A472JA72A Виробник : Kyocera AVX AU_Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF C0G 1210 5% Tol HI TEMP