Продукція > KYOCERA AVX > AU105C105KA72A
AU105C105KA72A
AU105C105KA72A KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X7R 1210 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU105C105KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU105C105KA72A AU105C105KA72A Виробник : Kyocera AVX AU_Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X7R 1210 10% Tol HI TEMP