Продукція > KYOCERA AVX > AU107A221FA72A
AU107A221FA72A
AU107A221FA72A KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: LD SERIES
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: LD SERIES, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 220 pF.