Продукція > KYOCERA AVX > AU185C153KA72W
AU185C153KA72W KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: LICC MB CMAP - FN
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Capacitance: 0.015 µF
Написати відгук
Description: LICC MB CMAP - FN, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Capacitance: 0.015 µF.