AUS-0503.3-0.1W
AUS-0503.3-0.1W Diwell Electronics
AUS-0.1W.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 0.1W
Packaging: Tube
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.37" L x 0.35" W x 0.25" H (9.4mm x 8.8mm x 6.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 50%
Current - Output (Max): 30mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 99 mW
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 0.1W, Packaging: Tube, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.37" L x 0.35" W x 0.25" H (9.4mm x 8.8mm x 6.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 50%, Current - Output (Max): 30mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 99 mW, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.