Продукція > BOURNS INC. > AV30K1812801NIR2
AV30K1812801NIR2
AV30K1812801NIR2 Bourns Inc.
AV_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: MOV 30 K 1812 801 NI R2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 3.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 2200 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOV 30 K 1812 801 NI R2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 3.8J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 34 V, Capacitance @ Frequency: 2200 pF @ 1 kHz.