AVE360-48S12-4
AVE360-48S12-4 ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: DC DC CONVERTER 12V 360W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 8-DIP Module, 1/2 Brick
Size / Dimension: 2.41" L x 2.28" W x 0.50" H (61.1mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 30A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 360 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 360W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 8-DIP Module, 1/2 Brick, Size / Dimension: 2.41" L x 2.28" W x 0.50" H (61.1mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 30A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 360 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.