Продукція > AKYGA > AW-12D-RGB
AW-12D-RGB
AW-12D-RGB AKYGA
990
Виробник: AKYGA
Description: FAN AXL 120X25MM 12VDC RECT CONN
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
RPM: 1100 RPM
Air Flow: 31.2 CFM (0.874m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 6 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.8dB(A)
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXL 120X25MM 12VDC RECT CONN, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, RPM: 1100 RPM, Air Flow: 31.2 CFM (0.874m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 6 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.8dB(A).