Продукція > AW COIL > AWCDMC-1314V-15
AWCDMC-1314V-15
AWCDMC-1314V-15 AW Coil
AWCDMC-V%20Series-dd5ae6b.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 15MH 1.5A 2LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.748" L x 0.472" W (19.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Height (Max): 0.709" (18.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15MH 1.5A 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.748" L x 0.472" W (19.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Height (Max): 0.709" (18.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.