Продукція > AW COIL > AWCDMC-1616V-10
AWCDMC-1616V-10
AWCDMC-1616V-10 AW Coil
AWCDMC-V%20Series-dd5ae6b.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 10mH 2.0A 2LN TH, FLAT wire
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.866" L x 0.512" W (22.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C
Height (Max): 0.866" (22.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 160mOhm
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10mH 2.0A 2LN TH, FLAT wire, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.866" L x 0.512" W (22.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C, Height (Max): 0.866" (22.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 160mOhm, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.