Продукція > AW COIL > AWCM2012-300TF
AWCM2012-300TF
AWCM2012-300TF AW Coil
AWCM%20Series-6f694c2.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 450MA 2LN 30OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 450MA 2LN 30OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 450mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.