Продукція > AW COIL > AWCM3225-501TF
AWCM3225-501TF
AWCM3225-501TF AW Coil
AWCM%20Series-6f694c2.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 1000MA 2LN 500OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.083" (2.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 60000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 1000MA 2LN 500OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.083" (2.10mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 100 MHz.