Продукція > AW COIL > AWCM3416-600TF
AWCM3416-600TF
AWCM3416-600TF AW Coil
AWCM%20Series-6f694c2.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 60UH 200MA 2LN SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.134" L x 0.063" W (3.40mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.075" (1.90mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm
Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz
на замовлення 58000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 60UH 200MA 2LN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.134" L x 0.063" W (3.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.075" (1.90mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm, Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz.