Продукція > AW COIL > AWCM4532-331TF
AWCM4532-331TF
AWCM4532-331TF AW Coil
AWCM%20Series-6f694c2.pdf
Виробник: AW Coil
Description: CMC 1100MA 2LN 330OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.110" (2.80mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 1100MA 2LN 330OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.110" (2.80mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 110mOhm, Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz.