AWHS1R070
AWHS1R070 Panasonic Industrial Automation Sales
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: 7" WHS1 STANDARD TOUCHSCREEN
Features: Memory Card Interface
Packaging: Box
Display Type: Color
For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product
Type: Touchscreen
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Size - Display: 7.0"
Case Color: Black
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7" WHS1 STANDARD TOUCHSCREEN, Features: Memory Card Interface, Packaging: Box, Display Type: Color, For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product, Type: Touchscreen, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Size - Display: 7.0", Case Color: Black.