Продукція > AW COIL > AWIM100505D-R47MTF
AWIM100505D-R47MTF
AWIM100505D-R47MTF AW Coil
AWIM1005D%20Series%281%29-3a1affe.pdf
Виробник: AW Coil
Description: POWER INDUCTOR SMD 0.47uH; 1.3A
Tolerance: ±20%
Features: Molded Inductors, Molding Power Choke, Soft Saturation
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Inductance Frequency - Test: 1 µH
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Inductance: 0.47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
на замовлення 1000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR SMD 0.47uH; 1.3A, Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Molding Power Choke, Soft Saturation, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Inductance Frequency - Test: 1 µH, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Inductance: 0.47 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.