Продукція > AW COIL > AWIM1284-R15S1MTF
AWIM1284-R15S1MTF
AWIM1284-R15S1MTF AW Coil
awim-r-pdf-1
Виробник: AW Coil
Description: HIGH CURRENT POWR IND 150NH 50A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.504" L x 0.319" W (12.80mm x 8.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 100A
Material - Core: Carbonyl Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT POWR IND 150NH 50A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.504" L x 0.319" W (12.80mm x 8.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 100A, Material - Core: Carbonyl Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 50 A.