Продукція > AW COIL > AWIM322512D-R33MTF
AWIM322512D-R33MTF
AWIM322512D-R33MTF AW Coil
AWIM352512D%20Series.pdf
Виробник: AW Coil
Description: FIXED IND 0.33UH 8.1A 14 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 0.33 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.33UH 8.1A 14 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 0.33 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.