AWM28MULTI WEICON Tools
Виробник: WEICON Tools
Cable stripper; Round cables with ?4mm~28mm diameter; 145mm; Fiberglass reinforced polyamide; AWM28MULTI Weicon N AWM28MULTI
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Cable stripper; Round cables with ?4mm~28mm diameter; 145mm; Fiberglass reinforced polyamide; AWM28MULTI Weicon N AWM28MULTI, кількість в упаковці: 1 шт.