AWSCR-8.00MTD-C30
AWSCR-8.00MTD-C30 Abracon Corporation
awscr-mtd.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Ceramic Resonator 8MHz ±0.5% (Tol) ±0.4% (Stability) 30pF 30Ohm 3-Pin SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук