Продукція > AW COIL > AWSIHH040404-65NL-R32
AWSIHH040404-65NL-R32
AWSIHH040404-65NL-R32 AW Coil
AWSIHH%20Series.pdf
Виробник: AW Coil
Description: FIXED IND 65NH 19A 0.32mOhm SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.32mOhm
Current - Saturation (Isat): 24A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 65 nH
Current Rating (Amps): 19 A
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 65NH 19A 0.32mOhm SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.32mOhm, Current - Saturation (Isat): 24A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Inductance: 65 nH, Current Rating (Amps): 19 A.