Продукція > AW COIL > AWSPL0806P-1R0M-C
AWSPL0806P-1R0M-C
AWSPL0806P-1R0M-C AW Coil
AWSPL%20Series-de11eda.pdf
Виробник: AW Coil
Description: 1.0uH 14A 4.30mOHms THT inductor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 0.323" L x 0.323" W (8.20mm x 8.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.3mOhm
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 14 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0uH 14A 4.30mOHms THT inductor, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 0.323" L x 0.323" W (8.20mm x 8.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.3mOhm, Current - Saturation (Isat): 22A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 14 A.