Продукція > AW COIL > AWSPL1010P-1R0M-C
AWSPL1010P-1R0M-C
AWSPL1010P-1R0M-C AW Coil
AWSPL%20Series-de11eda.pdf
Виробник: AW Coil
Description: 1.0uH 23A 2.60mOHms THT inductor
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6mOhm
Current - Saturation (Isat): 40A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 23 A
на замовлення 1900 шт:
Написати відгук
Description: 1.0uH 23A 2.60mOHms THT inductor, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6mOhm, Current - Saturation (Isat): 40A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 23 A.