Продукція > AW COIL > AWSPL1108P-1R5M-C
AWSPL1108P-1R5M-C
AWSPL1108P-1R5M-C AW Coil
AWSPL%20Series-de11eda.pdf
Виробник: AW Coil
Description: 1.50uH 27A 1.80mOHms THT inducto
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.8mOhm
Current - Saturation (Isat): 25A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 27 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: 1.50uH 27A 1.80mOHms THT inducto, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.8mOhm, Current - Saturation (Isat): 25A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 27 A.