Продукція > ANADIGICS > AWT6171RM15P8
AWT6171RM15P8 Anadigics
ANADS00708-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Anadigics
Description: IC AMP GSM 824MHZ-849MHZ/880MHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: 18-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 824MHz ~ 849MHz, 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz
RF Type: GSM, PCS, DCS
Voltage - Supply: 3V ~ 4.8V
P1dB: 34.8dBm
Test Frequency: 824MHz ~ 849MHz
Part Status: Active
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 109
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC AMP GSM 824MHZ-849MHZ/880MHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: 18-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 824MHz ~ 849MHz, 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz, RF Type: GSM, PCS, DCS, Voltage - Supply: 3V ~ 4.8V, P1dB: 34.8dBm, Test Frequency: 824MHz ~ 849MHz, Part Status: Active.