Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF003030102R2M00
AWVF003030102R2M00
AWVF003030102R2M00 Pulse Electronics
DATASHEET_AWVF00303015_SERIES
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.