Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF00404015100M00
AWVF00404015100M00
AWVF00404015100M00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.